Vítejte na stránkách sboru dobrovolných hasičů Lično!

Lično je vesnice v podhůří Orlických hor, nedaleko Rychnova nad Kněžnou. Náš sbor byl založen již v roce 1888, kdy byly zakládány první hasičské sbory v našem kraji, jsme tedy sbor s dlouholetou tradicí. Na našich stránkách vás chceme seznámit nejen s naší současnou činností, ale také s naší bohatou historií, a rovněž zde najdete spoustu zajímavých informací z historie hasičů všeobecně. Věříme, že se vám naše stránky budou líbit :-)!

Citát z historie: "Bližnímu ku pomoci! Tomuto heslu níže podepsané velitelství dobrovolných hasičů v Ličně vždy ve dne i v noci věrným chce zůstati, protož obrací se ku ctěnému občanstvu, aby je laskavě podporovati ráčilo a roční příspěvek svůj členský pak vlastnoručním podpisem stvrdilo. Z velitelství sboru dobrovolných hasičů v Ličně dne ...."

Činnost - aktualizováno

06.02.2015 21:05
V menu Činnost byly doplněny informace k činnosti SDH za rok 2014.
<< 1 | 2 | 3 | 4